Kurucumuz

Ben Masse Gayrimenkul marka kurucusu Seyhun Acar. 1981 Ankara doğumluyum, ancak 1985 yılından beri İzmir’de ikamet etmekteyim. Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Teknikerliği Bölümü’nü kazandım. Eğitime devam ettiğim süreçte hayalimin bu olmadığını anlamam çok uzun sürmedi. Uzun yıllar satış-pazarlama alanında tecrübe edindikten sonra gayrimenkul sektörü ile tanışmam 2016 yılında oldu. Şimdi geriye dönüp baktığımda keşke çok daha öncesinde başlamış olsaydım diyorum. Seneler sonra işimi o kadar sevip yarım bıraktığım lisans hayatımı Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü ile devam ettireceğimi hayal bile etmemiştim.

Sektöre başlangıcım bir dünya markası olan Coldwell Banker çatısı altında oldu. Bir çok eğitimi tamamlama fırsatının ardından Türkiye Ciro Birinciliğini elde ettim. Sektördeki ilk yılımda bu ödülü aldım.. 2017 Kasım ayı itibari ile ise dünya çapında 780’i aşkın Bölge Müdürlüğü ve 152.000’den fazla danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük Gayrimenkul Franchise Markası olan Keller Williams Gayrimenkul çatısı altında Bornova &Karşıyaka Bölge Müdürlüğü’nde yer almaya başladım. 2017-2019 dönemi boyunca üst üste ‘En Fazla Brüt Hizmet Bedeli Üreten’ danışman listesinde birincilikler elde ettim. Bu süreç içerisinde İzmir Ticaret Odası Bornova Temsilciliği’ni yürütmek önemli önceliklerim arasında yer aldı. Bunun yanı sıra emlak danışmanlığı mesleğine değer katan, gelişim ve eğitim odaklı vizyoner girişimcilerin bir araya geldiği öncü sivil toplum kuruluşu TÜGEM’de İzmir İl Yönetim kurulunda olmaktan onur ve gurur duyuyorum.

Mesleğimizi ülkemizde en saygın mesleklerden biri haline getirebilmek adına çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Başarı öyle bir tutku ki bu işe başladığım günden beri her gün aynı heyecan ile uyandım. Edindiğim tüm birikimleri tek çatı altında toplayarak kendi markamı yaratmaya karar verdim. Müşteri öncelikli ve sonuç odaklı çalışma disiplini ile dürüst, hızlı ve şeffaf çalışmaya kendime ilke edindim. Yeni nesil pazarlama stratejileri ile sektörde öncü bir marka olmayı hayal ettim ve Masse Gayrimenkul böylece doğdu.

Satış, ilişki sürecidir ve ben sizi doğru yönlendirmek ve size kazanç sağlamakla sorumluyum. Amacım, bir sefere mahsus kazanç elde etmek değil ileriye dönük TEMSİL GÜCÜ kazanmaktır. Bir gün yolumuzun kesişeceğinden hiç şüphem yok.
Seyhun Acar
Broker & Owner

Compare listings

Compare