Hakkımızda

Masse Gayrimenkul global gayrimenkul markalarında edinilen tecrübeler ışığında ‘kendi markamızı kurma hayali’ sonucunda İzmir’de doğdu. Kurulduğu 2019 yılından bu yana yeni nesil pazarlama stratejileriyle müşteri öncelikli ve sonuç odaklı çalışma disiplinini dürüst, hızlı ve şeffaf hizmet anlayışıyla birleştirerek sektörde öncü bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamaktayız. Yerelden globale büyüyen portföyümüzle konut, lüks konut, ticari ve arsa alanlarında uzmanlaşmış, tüm hizmetlerimizle müşterilerimize hem alış hemde satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.

Masse Gayrimenkul olarak kiralama, alım-satım ve yatırım hizmetleri, ücretsiz ekspertiz sunmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini ve hayallerini önemseyerek tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek hizmeti sağlamak,dijital pazarlama yenilikleri ile güncel kalmak ve yatırımcı müşterilerimize kısa sürede yüksek kazanç sağlamak.

Vizyonumuz

Yüksek kalite standartlarında; güçlü, etik, ilkeli ve bilinçli danışmanlık  hizmeti ile gayrimenkul sektöründe de öncü olmak.

Hizmetlerimiz

Gayrimenkul Yatırım Uzmanlığı
Masse'nin öncelikli gayrimenkul uzmanlık bölgesi Bayraklı ve Bornova bölgeleri olsa da, geniş gayrimenkul iş ortağı ağı sayesinde İzmir’in tüm noktalarında ihtiyaçlarınıza doğru çözümler üretebilmektedir. Yatırıma karar vermeden önce ihtiyaçlarınızı tüm yönleriyle doğru analiz ederek, nokta atışı portföyleri size sunan Masse 360, Premium Gayrimenkul Yatırımı deneyimi yaşamanızı sağlar.
Endüstri̇yel Ve Ti̇cari̇ Gayri̇menkul Danışmanlığı
İster fabrika-depo, ister dükkan-mağaza… İşinize en uygun endüstriyel ve ticari gayrimenkulü bulmak için önce sektörünüzün dinamiklerini ve ihtiyaçlarınızı belirleyen Masse360, ardından nokta atışı portföyleri size sunar. Sadece bu alana yoğunlaşmış Masse360 ticari gayrimenkul ekibi, işinizin ihtiyaç duyacağı izinler, başvurular gibi hukuki tüm süreçlere de hakimdir.
Gayri̇menkul Koçluğu
Gayrimenkul alanında pusulanız; Masse Gayrimenkul. Gayrimenkul Danışmanlığı, günümüzün popüler mesleklerinden… Peki sektördeki sürdürülebilirlik oranının çok düşük olduğunu biliyor muydunuz? Maalesef dışarıdan kolay ve çok karlı görünen bu mesleği yapmak için oyunu iyi öğrenmek, hamleleri doğru atmak gerekiyor.

Ek Hizmetlerimiz

Marka Danışmanlığı
Belki yeni bir iş kuruyor, yeni bir ürün yaratmak istiyor ya da var olan markanızın güçlendirilmesine, marka bilinirliğini artırmaya ve farkındalık yaratmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Başlangıç noktanız ne olursa olsun, markanız için doğru bir yol haritası oluşturarak yola çıkmak için hazırsınız. Öncelikle, deneyimli bir marka danışmanıyla çalışmanın size sağlayacağı faydalardan kısaca bahsetmek istiyoruz.
Bina Yönetimi
Ülkemizde gelişen inşaat sektörü ve kentsel dönüşüm neticesinde toplu yaşam alanlarının ihtiyaçları da artmaktadır. Toplu yaşam alanlarını bir dünyaya benzetecek olursak eğer “Yerinde Yönetim” tüm farklı dilleri konuşabiliyor ve ihtiyaçları önceden tespit edip ona göre çözüm üretiyor. Uzman kadromuzun ilgili biriminin yapacağı işletme projesi ile aidat avanslarında %25 ile %35 arasında daha düşük rakamlara ulaşıyoruz.
Dijital Pazarlama
Çok daha yüksek performansa karşılık çok daha düşük bütçe ile yönetilebilen; ölçülebilir, kişiselleştirilebilir, doğrudan, çok kanallı, esnek ve hızlı iletişim imkanları sunan, dijital reklamlar ile kısa sürede etkili geri dönüş oranlarına sahiptir. Dijital pazarlama çalışmalarınız doğru yönetildiğinde şirketinizin pazarlama stratejileri doğrultusunda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan, yeni nesil pazarlama şekli olarak kaçınılmazdır.
İç Mimarlık Hizmetleri
Dinamik bir mimar ekipten uygun maliyetle; tarzına özel, belirlediğin bütçeye uygun iç mimarlık hizmetine pratik ve hızlıca ulaşmanın yolu Masse’den geçer. Müşterilerimizin beklentileri ve bütçeleri doğrultusunda proje içerisinde bulunan farklı disiplinlerin en başarılı şekilde yönetimini ve tüm detayları ile denetimlerini sağlıyoruz.
Tadilat Dekorasyon Hizmetleri
Evlerinin içini görünüm veya fiziksel problemlerden dolayı tadilat yaptırmak isteyenler, genellikle usta arayarak işleri ustalara vermekte, ustalar ise evde yapılması gereken her iş için ise ayrı elemanlar tutarak işleri yaptırmaktadır. Tadilat sonrası uzman olmayan kişilerin yaptığı işler, zaman geçtikçe problem çıkartmakta ve istenilen verim elde edilememektedir. Komple ev ve işyeri tadilatı konusunda, yılların deneyimi ve tamamen her iş için ayrı olarak ustalaşmış profesyonel personelimiz ile yıllardır sektörde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri
Evden Eve Nakliyat, şehir içi ve şehirler arası evden eve eşya nakliyenizde sizlere 7/24 güvenli, tam zamanında hizmet sunarız. İzmir taşıma firmamız; ev taşıma, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, parça eşya taşıma ve nakliyat, şirketimizden alacağınız hizmetlerdir. Ekonomik nakliyat fiyat seçenekleriyle siz değerli müşterilerine en iyi taşınma garantisi verilmektedir.

Compare listings

Compare